Rüyada şimşeğin çakması

Rüyada şimşeğin çakması hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, hasretin biteceğine işarettir.

Rüyada şimşeğin çakması gördüyseniz:

  • Stresi azaltmanın bir yolunu bulmalısınız.

Rüyada şimşeğin çakması karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye tabir olunur.

Rüyada şimşeğin çaktığını görmek rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments