Rüyada silahla kurşun yemek

Rüyada silahla kurşun yemek yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine inanılır.

Rüyada silahla kurşun yemek gördüyseniz:

  • Bazı konularda baskılar artıyor olabilir.

Rüyada silahla kurşun yemek bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına inanılır.

Rüyada silahla kurşun atmak bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, hem itibar edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin silahla kurşun atılması başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına rivayet eder.

Rüyada silahla kurşun görmek dikkat çekeceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kurşun hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada silah ve kurşun yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada kurşun izi görmek buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada eve kurşun atılması isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.