Rüyada silah gölgesi

Rüyada silah gölgesi iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine delalet eder.

Rüyada silah gölgesi gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun sonra kural dışı ilişkilere eğlimlisiniz.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına ve bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak bir şeyden zarar görmeye, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bu sayede olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada silah silah görmek işlerinin toparlanacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak geçim kolaylığı yaşayacağına, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada silah görmek silah atmak sonunda mutlu olacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına işarettir.

Rüyada boş silah kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah silah aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada silah ve görmek yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments