Rüyada sigara fabrikası

Rüyada sigara fabrikası sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına delalet eder.

Rüyada sigara fabrikası gördüyseniz:

  • Hayatın akışında yer alan beklenmedik, ani gelişmeleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada sigara içmeyen biriyle sigara içmek gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sigara makinesinden sigara kazanmak büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına işaret eder.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek masabaşı bir işe girileceğine, donatacağına alamet eder.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada tek sigara aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına inanılır.

Rüyada sigara kokusu hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.