Rüyada şeytanın kendisine dokunduğunu görmek

Rüyada şeytanın kendisine dokunduğunu görmek hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, huzura ve rahata kavuşacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada şeytanın kendisine dokunduğunu gördüyseniz:

  • Nicelik olarak değilse bile nitelik olarak güçlüsünüz.

Rüyada şeytanın kendisine dokunduğunu görmek anlayışlı bir kısmet çıkacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin kendisine dokunduğunu görmek arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cinin kendisine dokunduğunu görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada şeytanın kendisine baktığını görmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, deniz aşırı işler yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dokunduğunu hissetmek iş hayatında sözü geçen biri olacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğine dokunduğunu hissetmek gözyaşının kuruyacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına işarettir.

Rüyada birinin dokunduğunu hissetmek kazançlı adımlar atılacağına, kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına delalettir.

Rüyada bir erkeğin dokunduğunu görmek eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments