Rüyada sevmediğin birisiyle tartışmak

Rüyada sevmediğin birisiyle tartışmak bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, başarılarının sürekli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevmediğin birisiyle tartışmak gördüyseniz:

  • Vücudunuzda büyük zararlara sebep olabilir.

Rüyada sevmediğin birisiyle konuşmak dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevmediğin birisiyle tartışmak anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına tabir olunur.

Rüyada sevmediğin birisiyle nişanlanmak çalışılan firmanın atağa geçeceğine, çekilen zahmetin çoğalacağına inanılır.

Rüyada sevmediğin birisiyle arkadaş olmak hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına alamet eder.

Rüyada sevmediğin birisiyle evlenmek uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına delalet eder.

Rüyada sevmediğin birisiyle öpüşmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına rivayet eder.

Rüyada sevmediğin birisiyle kavga etmek zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevmediğin birisiyle sevgili olmak hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.