Rüyada sevmediğin birine yumruk atmak

Rüyada sevmediğin birine yumruk atmak kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına işarettir.

Rüyada sevmediğin birine yumruk atmak gördüyseniz:

  • İlerlemek istediğiniz konuları veya yapmak istediklerinizi netleştirmeniz durumunda maddi anlamda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada sevmediğin birine yumruk atmak verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine yumruk atıldığını görmek çok eğleneceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına inanılır.

Rüyada tanıdığın birine yumruk atmak ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığı birine yumruk atmak istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin birine yumruk atması hayatının güzelliklerle dolacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine alamet eder.

Rüyada birine yumruk atmak hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık birine yumruk atmak rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevmediğin birine acımak hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, kazancının düşeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments