Rüyada sevgiliyle manzara izlemek

Rüyada sevgiliyle manzara izlemek güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak destek olacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine işaret eder.

Rüyada sevgiliyle manzara izlemek gördüyseniz:

 • Özel bir ilişkinizde ya da genel olarak ilişkilerinizde çıkan iktidar ya da ego sorunları, ilişkilerinize zararlar verebilir.

Rüyada sevgiliyle manzara izlemek yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada manzara bakmak borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yeşil manzara ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına rivayet eder.

Rüyada çok güzel bir manzara borçlarının hafifleyeceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada manzara seyretmek beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, sevdiği birini kırmaya işaret eder.

Rüyada dağ manzara görmek sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada yemyeşil manzara derde ve kedere düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına işarettir.

Rüyada manzara ihya hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

4 yorum “Rüyada sevgiliyle manzara izlemek

 1. Ruyamda arkadaşımla bir sınıf gibi bir yerdeydim hocalar vardı tanimadigim kişiler konuşup gülüyorduk birden eski sevgilim geldi yanına oturdu dedi isim bitmiş beraber bize gideriz diye akşam oldu sonra başını omzuna koydum biraz gece manzarası seyrettik ben iteledim onu o yinede bana sarılmaya devam etti

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız mutluluğa, hayata ve desteğe delalettir. Rüya yorumuna göre mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına; aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına; yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına işarettir.

 2. Rüyamda ayrıldığım sevgilim ile kahve içip manzara izlediğimiz muhabbet ettiğimizi ama benim ona kırgın olduğumu gördüm

  • Mürşid der ki,
   Bu rüya paraya, huzura ve hediyeye delalettir. Rüya tabirine göre ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine; kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine; yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.