Rüyada sevgiliyle kavga edip

Rüyada sevgiliyle kavga edip kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, büyük bir ikilemde kalacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle kavga edip gördüyseniz:

  • Küçük aksilikler sizi gereğinden fazla oyalarak bezdirebilir.

Rüyada sevgiliyle kavga edip yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, yaşadığı zorlukların biteceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle kavga etmek ağlamak özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine yorulur.

Rüyada sevgiliyle mesajda kavga etmek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle babanın kavga etmesi böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına inanılır.

Rüyada sevgiliyle annenin kavga etmesi bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada sevgiliyle telefonda kavga etmek ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına delalettir.

Rüyada sevgiliyle kavga edip barışmak yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle kavga etmek ve barışmak her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments