Rüyada sevgiliyi uzun boylu görmek

Rüyada sevgiliyi uzun boylu görmek arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, kimden akıl soracağına, çok önemli noktalara geleceğine, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyi uzun boylu gördüyseniz:

  • Kendi yarattığınız koşullar veya durumlar belli alanlarda köşeye sıkışmış hissetmenize neden olabilir.

Rüyada sevgiliyi uzun boylu görmek mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, kurtuluşa ereceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi uzun boylu görmek uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına delalettir.

Rüyada uzun boylu misafir yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına alamet eder.

Rüyada uzun boylu damat çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu sevgili zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada çok uzun boylu görmek sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada uzun boylu gelin hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments