Rüyada sevgilisinin annesini ve babasını görmek

Rüyada sevgilisinin annesini ve babasını görmek girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, mutluluğunun da artacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, yeni mallara kavuşacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada sevgilisinin annesini ve babasını gördüyseniz:

  • Eksik bıraktığınız şeyler var.

Rüyada sevgilisinin annesini ve babasını görmek ekmeğin ve paranın da artacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine işarettir.

Rüyada kızımın sevgilisinin annesini görmek sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına yorulur.

Rüyada sevgilisinin ölmüş annesini görmek malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, yeni bir semte taşınılacağına işarettir.

Rüyada kızının sevgilisinin annesini görmek çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilisinin annesini görmek yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Rüyada babasını annesini görmek güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annesini ve babasını görmek iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine işaret eder.

Rüyada ölü annesini babasını görmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments