Rüyada sevgilinin küpe takması

Rüyada sevgilinin küpe takması sağlıklı bir kişi olmaya, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına, malına gelecek zarara, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin küpe takması gördüyseniz:

  • Birlikte çalıştığınız ya da hareket ettiğiniz kişilerin gizli planları olabilir.

Rüyada sevgilinin küpe takması üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, kırgınlıkların geçeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin küpe vermesi varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin küpe hediye etmesi sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin küpe alması sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski erkek sevgilinin küpe takması attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin küpe taktığını görmek önemli kişi haline geleceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine işarettir.

Rüyada erkek sevgilinin küpe takması anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin sana küpe takması yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.