Rüyada sevgilinin kovması

Rüyada sevgilinin kovması çok kötü günler geçireceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, rakiplerin alt edileceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin kovması gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler gözünüze ısrarcı ya da inatçı görünebilir.

Rüyada sevgilinin iş bulması bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, parasının ve malının eksik kalmayacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin ayrılması güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin öptürmemesi mutluluk verici olayların yaşanacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin saç kesmesi işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki sevgilinin ayrılması gücünün ve şansının yaver gideceğine, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine delalettir.

Rüyada iki sevgilinin olması son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, ev içinde mutluluğun artacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin mum yakması bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin çay içmesi başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.