Rüyada sevgilinin arkadaşıyla kavga etmek

Rüyada sevgilinin arkadaşıyla kavga etmek sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, eline büyük paralar geçeceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, çok üzüntü duyulacağına, borç ödemeye, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin arkadaşıyla kavga etmek gördüyseniz:

  • Aklınızı serbest bırakın.

Rüyada sevgilinin arkadaşıyla kavga etmek sık sık alışverişe gidebileceğine, büyük bir yükten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla kavga etmek kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ilkokul arkadaşıyla kavga etmek bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek arkadaşıyla kavga etmek atılım yapacağına, ileriye gideceğine, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine işarettir.

Rüyada küs olduğu arkadaşıyla kavga etmek neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, hem dua alacağına rivayet eder.

Rüyada bir sınıf arkadaşıyla kavga etmek çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada oda arkadaşıyla kavga ettiğini görmek maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin arkadaşıyla sarılmak kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments