Rüyada sevgilinin ailesi tarafından sevilmemek

Rüyada sevgilinin ailesi tarafından sevilmemek verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, kişinin gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin ailesi tarafından sevilmemek gördüyseniz:

  • Ağızdan kaçan kelimeler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada sevgilinin ailesi tarafından sevilmemek başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin ailesi tarafından istenmemek kişinin bundan zarar göreceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin ailesi tarafından istenmek işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin ailesi tarafından istenmemek ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin ailesi tarafından sevilmek rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin ailesi tarafından istenmek kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ailesi tarafından dışlandığını görmek aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güleceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin ailesi ile tanışmak işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.