Rüyada sevgilimi evimde gördüm

Rüyada sevgilimi evimde gördüm işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, çok daha iyi koşullara sahip olacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, onlara hocalık edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilimi evimde gördüm gördüyseniz:

  • Belli koşullar konusunda direten sevdiğiniz kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada sevgilimi evimde gördüm pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilimi evimde görmek beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, hayatının adeta cennete döneceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilimi evimde görmek yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilimi kendi evimde görmek hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, sorunlarının çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilimi ve eski sevgilimi görmek çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada evimde örümcek ağı kendisini mutsuz edeceğine, işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine delalettir.

Rüyada evimde cin görmek toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada evimde fare görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.