Rüyada sevgili saklamak

Rüyada sevgili saklamak ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, yükseleceğine, atılım yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgili saklamak gördüyseniz:

  • Plan ya da programlarınıza direnç gösteren ya da itiraz eden kişilerle imza atmak veya anlaşmaya varmak üzereyseniz seçeneklerinizi bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili arasında kalmak hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, nitelik ve farklılık geleceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak maddi çıkmazların biteceğine, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına delalet eder.

Rüyada sevgili koklamak ona kol kanat gereceğine, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine inanılır.

Rüyada sevgili aldatmak eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine rivayet eder.

Rüyada sevgili dövmek yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada sevgili ile şakalaşmak gönlünce bir hayata kavuşacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine işarettir.

Rüyada sevgili el ele tutuşmak yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments