Rüyada sevgili görme

Rüyada sevgili görme kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, aylık gelirinin artacağına, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine delalettir.

Rüyada sevgili görme gördüyseniz:

  • Görünüşe göre işinizle ilgili konulan halletmede biraz sıkıntılar yaşayacaksınız.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili arasında kalmak uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine işarettir.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak hayatının kontrolünü eline alamayacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sevgili saklamak manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgili ile ara bozulması sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine işaret eder.

Rüyada sevgili ölmesi büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada sevgili ile yürümek yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada abi ve sevgili görmek iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments