Rüyada sevdiğinin kalbini kırmak

Rüyada sevdiğinin kalbini kırmak elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kalbini kırmak gördüyseniz:

  • Ani çıkışlar yapmak, ani karar değişiklikleri veya bağlantıları atmak, ipleri kopartmak, ilişkileri bitirmek türünde kopartıcı etkiler ya da beklenmedik durumları tetikleyen etkiler devrede olabilir.

Rüyada sevdiğinin kalbini kırmak bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, şansının ve bahtının döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kalbini görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalbini kesmek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına inanılır.

Rüyada kalbini tutmak kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, hayırlı bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada kalbini dinlemek güvenli ve mutluluk dolu seyahate, berekete ve bolluğa kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada birinin kalbini tutmak geçim derdinin kalmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kalbini birine vermek insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine rivayet eder.

Rüyada kendi kalbini görmek her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.