Rüyada sevdiğinin elinde sigara görmek

Rüyada sevdiğinin elinde sigara görmek her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, kısa süreli hastalık yaşamasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin elinde sigara gördüyseniz:

  • İş çevrenize özel ilişkilerinizi yansıtmanız iyi olmuyor.

Rüyada sevdiğinin elinde sigara görmek bazı kimselere haksızlık edeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğinin sigara vermesi işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin elinde yara görmek kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin elinde beyaz gül görmek huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, insanların yolunu aydınlatacağına, onlara hocalık edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin elinde kına görmek hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin elinde anahtar görmek rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin elinde ekmek görmek başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına işarettir.

Rüyada iki elinde sigara tutmak iş hayatında çok zarar edileceğine, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.