Rüyada sevdiğinin dudaktan öpmesi

Rüyada sevdiğinin dudaktan öpmesi dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, güzel günlerin sona ereceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin dudaktan öpmesi gördüyseniz:

  • Uzlaşma sağlanması gereken konularda anlaşma şartları kafanıza yatmadıysa vazgeçebilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin dudaktan öpmesi sıkıntılarını atlatacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin seni dudaktan öpmesi yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğinin seni dudaktan öptüğünü görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına delalettir.

Rüyada dudaktan kıl koparmak kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada dudaktan arı sokması iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine işarettir.

Rüyada alt dudaktan öpülmek aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada abi ile dudaktan öpüşmek ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üst dudaktan öpmek eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments