Rüyada sevdiğin kızın sana bakması

Rüyada sevdiğin kızın sana bakması kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, dertlerden kurtulmaya, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, mahsullerin fazlalaşacağına, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın sana bakması gördüyseniz:

  • Zor bir seçim yapmaya zorlanabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kızın sana yüz vermemesi kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın sana küsmesi onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kızın sana açılması sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın sana bakması bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın sana iyi davranması rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın sana dokunması hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızın sana trip atması hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızın sana sarılıp ağlaması bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments