Rüyada sevdiğin kişiyi görmek ama konuşmamak

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek ama konuşmamak yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek ama konuşmamak gördüyseniz:

  • Duygusal konular bazı alanlarda sizi yavaşlatabilir ya da bakış açınızı daraltabilir.

Rüyada sevdiğin kişiyi küs görmek kişinin davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta yorulur.

Rüyada sevdiğin kişiyi sık sık görmek kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, ardından sevinçli bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada en sevdiğin kişiyi görmek destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, makam ve söz sahibi olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi kel görmek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, afiyette ve keyifte olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi kör görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi ölmüş görmek bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi duş alırken görmek hayattan yana umudunun kırılacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişiyi bir başkasıyla görmek insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, inancından ödün vereceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.