Rüyada sevdiğin kişiye onu sevdiğini söylemek

Rüyada sevdiğin kişiye onu sevdiğini söylemek işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, zorlukları teker teker aşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişiye onu sevdiğini söylemek gördüyseniz:

  • Çevrenizde size düşman olan bazı kimseler bulunabilir.

Rüyada sevdiğin kişiye sevdiğini söylemek başarılı olacağına ve allah’ın yardımlarına ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiye onu sevdiğini söylemek tartışma yaşayacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada aşık olduğun kişiye sevdiğini söylemek ikisinin de çok rahat edeceğine, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiye dokunamamak yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiye yaslanmak ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişiye gülümsemek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiye ağlamak şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişiye bakmak kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.