Rüyada sevdiğin kişiye masaj yapmak

Rüyada sevdiğin kişiye masaj yapmak tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiye masaj yapmak gördüyseniz:

  • Kayıplardan sakınmak için dikkatli ilerlenmesi gerekiyor.

Rüyada sevdiğin kişiye masaj yapmak anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiye ağlamak sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiye koşmak çözümlere ve çarelere kavuşacağına, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiye sinirlenmek işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiye dokunamamak sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiye gülümsemek aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiye yaslanmak haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, çok sorunlu günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişiye bakmak başarısızlığı karşısında yıkılacağına, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments