Rüyada sevdiğin kişinin telefonu açmaması

Rüyada sevdiğin kişinin telefonu açmaması sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin telefonu açmaması gördüyseniz:

  • Şimdiye kadar netleşmemiş ya da iniş çıkışlı seyir izleyen muhtelif ilişkiler netliğe kavuşabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin telefonu açmaması parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada aradığın kişinin telefonu açmaması işlerin ters gideceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin istememesi üzüntülerin sevince dönüşeceğine, üst üste birçok sorun yaşanacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin göz kırpması çok daha mutlu olunacağına, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin el uzatması başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin öksürmesi bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, hastalıkların kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sözlenmesi işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin gülümsemesi evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, birikim yapma imkânı elde edeceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments