Rüyada sevdiğin kişinin senden su istemesi

Rüyada sevdiğin kişinin senden su istemesi yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, dertlerinin artacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin senden su istemesi gördüyseniz:

  • Siz evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin annesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin senden su istemesi hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden af dilemesi hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, elinin kolunun bağlanacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin senden helallik istemesi maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden kaçtığını görmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden hoşlandığını görmek uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden ayakkabı istemesi kendisini çok iyi hissedeceğine, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden özür dilemesi rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin senden uzak durması daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments