Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi

Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, kişinin başarılarının artacağına, kötü günleri geride bırakacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, zengin bir hayat sürüleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi gördüyseniz:

  • İyimser kişiler nedeniyle zayıf veya fazla yavaş ilerlemekten kaçınmalısınız.

Rüyada sevdiğin kişinin sana laf atması daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seslenmesi rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana çarpması huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi birlik ve dayanışma halinde olacağına, gayrimenkul işine girileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana sarılmasını görmek işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.