Rüyada sevdiğin kişinin sana yardım etmesi

Rüyada sevdiğin kişinin sana yardım etmesi yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, çok büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yardım etmesi gördüyseniz:

  • Sizden beklentisi olan kişilerin net olarak ne istediğini sorup şaşırabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yardım etmesi bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına, mutlu bir insan olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin yardım istemesi içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana yardım ettiğini görmek başının hiç dara düşmeyeceğine, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, isteklerine kulak vereceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana laf atması hiç istemediği işlere gireceğine, makamının tehlikeye gireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, kısa süre içinde yalnız kalınacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

2 thoughts on “Rüyada sevdiğin kişinin sana yardım etmesi

  1. Rüyamda eskiden hoşlandığım insan ben yere düşünce bana elini uzatıyordu, bende elini tutuyordum ve ayağa kalkıyordum. Bunun anlamı nedir? Tam olarak hangisine giriyor?

  2. Benim rüyamda bir tekme yiyorum
    Ve gerçek hayatta sevdiğim kişi gelip acimi azaltmaya çalıştığını gördüm

    Bu ne anlama geliyor?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.