Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması

Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, bereket ve huzur geleceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması gördüyseniz:

  • Olayları gerçekleştirecek olan sizsiniz oturup beklememelisiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin sana çarpması hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, rakiplerinin üzüleceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seslenmesi onunla yeniden kavuşacağına, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana laf atması geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana ilgi göstermesi büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, adaletin geleceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.