Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi

Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi mesleki anlamda geriye düşüleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, sohbetinin bozulacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, maddi olanakların artacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi gördüyseniz:

  • Belli bir konuda ilerleme cesareti toplamaya çalışırken elinize geçen fırsatı kaçırabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, ekmeksiz kalacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seslenmesi can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana çarpması gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana laf atması zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana sarılmasını görmek allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına yorulur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.