Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması

Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması gördüyseniz:

  • Değişim başlıyor.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seslenmesi kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yaklaşması çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yüz vermemesi garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana çarpması kısmetlerin çoğalacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana gelmesi zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana el sallaması sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana laf atması uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşkım demesi maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.