Rüyada sevdiğin kişinin karısını görmek

Rüyada sevdiğin kişinin karısını görmek edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, borçların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin karısını gördüyseniz:

  • Hayatta bazen sonuçları düşünerek değil, olabilecekleri hayal ederek ilerlemek gerekebilir.

Rüyada sevdiğin kişinin karısını görmek tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada ölen kişinin karısını öpmesi yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine delalettir.

Rüyada aşık olduğun kişinin karısını görmek yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin karısını görmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin karısını görmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin adamın eski karısını görmek çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin adamın karısını hamile görmek huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin gelmesi tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.