Rüyada sevdiğin kişinin kalbine dokunmak

Rüyada sevdiğin kişinin kalbine dokunmak rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin kalbine dokunmak gördüyseniz:

  • Göz kamaştıran haliniz kıskanç kişilerin ilgisini üzerinizde topluyor.

Rüyada sevdiğin kişinin kalbine dokunmak zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin kalbine dokunmak büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada kalbine ok saplanması kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin yazması çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin kaçırılması henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin kıskanması planlarının işe yarayacağına, malının, parasının ve makamının artacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin ata binmesi belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin istememesi parasal kaygılardan kurtulacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments