Rüyada sevdiğin kişinin istememesi

Rüyada sevdiğin kişinin istememesi çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin istememesi gördüyseniz:

  • Maddi dengeleri kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin evlenmesi yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin gelmesi büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, geri planda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin kıskanması maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sözlenmesi rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin gülümsemesi her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, asla dert yüzü görmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin gül vermesi yapılan hataların telafi edileceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin öksürmesi iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin istememesi uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.