Rüyada sevdiğin kişinin gülümsemesi

Rüyada sevdiğin kişinin gülümsemesi kudreti ve cesareti bulacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, maddi sıkıntısı olmayacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin gülümsemesi gördüyseniz:

  • Kendinizi iyi hissederek her işe koşturmak isteseniz de, bir kişinin yapabileceği işten fazlasını yüklenmeyin.

Rüyada sevdiğin kişinin taş atması çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, her konuda gelişme gösterileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin yazması hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, üzüntülü günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin kaçırılması aile hayatına adım atılacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin gül vermesi sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin gülümsemesi evdeki birinin yolculuk yapacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin terlemesi ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin el uzatması çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin göz kırpması her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, hayır duaları alacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.