Rüyada sevdiğin kişinin göz kırpması

Rüyada sevdiğin kişinin göz kırpması yeni bir işte tartışma yaşanacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, yüzlerin asılacağına, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin göz kırpması gördüyseniz:

  • Yaptıklarınızla söyledikleriniz birbirini tutmayabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin kıskanması güvenlikli bir siteye taşınılacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin ata binmesi borçlanarak bazı işlere atılacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sözlenmesi kötü kişilerle karşılaşılacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin yazması çarelere kavuşacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin eve gelmesi rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin göz kırpması ortaklıklar varsa da bozulacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin kaçırılması rızkının kesilmeyeceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin gülümsemesi çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.