Rüyada sevdiğin kişinin el uzatması

Rüyada sevdiğin kişinin el uzatması mal ve varlık sahibi olacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin el uzatması gördüyseniz:

  • Yeni işlerinizde, planlarınızda veya düzenlemelerde eski sistemde veya modelle ilerlemeniz sorun yaratabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin göz kırpması sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin eve gelmesi bir takım sorunlar çıkacağına, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin gül vermesi haneye bolluk ve berekete dolacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin terlemesi attığı her adımda zarara uğrayacağına, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin kıskanması rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin kaçırılması en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin istememesi sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, memur ise terfi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin ağlaması masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.