Rüyada sevdiğin çocuğun annesini görmek

Rüyada sevdiğin çocuğun annesini görmek gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, özel hayatında sessizleşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, yüksek bir makama geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin çocuğun annesini gördüyseniz:

  • Zaman her şeyin ilacıdır.

Rüyada sevdiğin çocuğun annesini görmek dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına delalet eder.

Rüyada bir çocuğun annesini emmesi o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine yorulur.

Rüyada çocuğun annesini hamile görmesi maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, eğlenceli günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada erkek çocuğun annesini emmesi dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği çocuğun annesini görmek kurulan hayallerin yıkılacağına, gerçeklikten uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin annesini görmek azalacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızı ve annesini görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkeği ve annesini görmek kariyerinin yükseleceğine, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.