Rüyada sevdiğimiz kişinin arkadaşını görmek

Rüyada sevdiğimiz kişinin arkadaşını görmek güzel günler yaşanacağına, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğimiz kişinin arkadaşını gördüyseniz:

  • Başkalarının zamanına veya sorunlarına ya da konularına göre davranabilir veya program yapabilirsiniz.

Rüyada sevdiğimiz kişinin arkadaşını görmek güzel zamanlar geçireceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğimiz kişinin evine gitmek iş dünyasındaki prestijin azalacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğimiz kişinin bize sarılması en büyük acılarının dineceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğimiz kişinin sizi öpmesi ekmeğini alın teri ile kazanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğimiz kişinin evlendiğini görmek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, şaşkın olacağına işarettir.

Rüyada sevdiğimiz kişinin sizi sevmemesi büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine işarettir.

Rüyada sevdiğimiz kişinin bizi araması aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına, üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğimiz kişinin başkasını sevdiğini görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments