Rüyada sevdiği kızı yanağından öpmek

Rüyada sevdiği kızı yanağından öpmek allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, bolluğun ve bereketin düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kızı yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Esnek olunması durumunda ise, sorunlar veya sorunlu durumlar daha rahar özülebilir.

Rüyada sevdiği kızı yanağından öpmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin bir kızı yanağından öpmesi meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek sevdiğini söyleyeceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine alamet eder.

Rüyada güzel bir kızı yanağından öpmek zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, zararın telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada genç bir kızı yanağından öpmek devlete hizmet etmeye, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına inanılır.

Rüyada bi kızı yanağından öpmek hayır işleri yapacağına bu sayede hem allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına işarettir.

Rüyada tanıdığın bir kızı yanağından öpmek işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi yanağından öpmek hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.