Rüyada sevdiği kişiyi hamile görmek

Rüyada sevdiği kişiyi hamile görmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi hamile gördüyseniz:

  • Ani olaylar her ne kadar rahat ettiğiniz yoldan çıkmanıza neden olsa da, sizin için önemli veya önemli olabilecek konularda hız kazanmanızı sağlayacağı için şikayetçi olmamanızda fayda var.

Rüyada sevdiği kişiyi hamile görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına delalet eder.

Rüyada her gün sevdiği kişiyi görmek hayatı boyunca hep sevileceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği kişiyi aldatmak şansın döneceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi kaçırmak çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına inanılır.

Rüyada sevdiği kişiyi kıskanmak yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği bir kişiyi görmek bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına yorulur.

Rüyada sevdiği kişiyi kurtarmak yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiyi damatlıkla görmek dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.