Rüyada sevdiği kişinin bırakıp gitmesi

Rüyada sevdiği kişinin bırakıp gitmesi kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, eski huzurun yeniden sağlanacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiği kişinin bırakıp gitmesi gördüyseniz:

  • Modası geçmiş yöntemleri gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada sevdiği kişinin bırakıp gitmesi hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin seni bırakıp gitmesi büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, karlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bırakıp giden kişinin geri dönüp işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin ağlaması çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada sevdiği kişinin gül vermesi kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişinin kaçması endişe duyulan olayların düzeleceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada sevdiği kişinin küsmesi kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin öpmesi sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments