Rüyada sesinin değişmesi

Rüyada sesinin değişmesi elindekileri kaybedeceğine, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, akrabayla araya mesafe konulacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, kulluk derecesinin artmasına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, o kişiye zararının dokunacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Rüyada sesinin değişmesi gördüyseniz:

  • Yaratıcılık tabanlı bir iş birliği veya arkadaşlarınızla bir araya gelmek yeni girişimlerin yolunu açabilir.

Rüyada sesinin değişmesi hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine yorulur.

Rüyada sesinin çıkmaması diyanet yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına işaret eder.

Rüyada birinin sesinin değişmesi eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağlarken sesinin kısılması ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına inanılır.

Rüyada sesinin kısık çıkması iyileşeceğine, toparlanacağına, iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına alamet eder.

Rüyada bağırırken sesinin çıkmaması aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının sesinin kısılması içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada sesinin güzel olduğunu görmek birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, öz güven kazanacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.