Rüyada selin cekilmesi

Rüyada selin cekilmesi moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, işinde en iyisi olacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine yorulur.

Rüyada selin cekilmesi gördüyseniz:

  • Yaklaşımlarınıza itiraz eden kişiler olursa, biraz olsun haklı olma ihtimallerinin dikkate alınması gerekiyor.

Rüyada selin cekilmesi aile hayatının sorunsuz olacağına, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada selin ortasında kalmak yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, kazancın yarı yarıya artacağına işaret eder.

Rüyada selin içinde yüzmek allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada selin evleri yıkması güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, kazancın yarı yarıya artacağına, ferah bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada selin zarar vermemesi saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına işaret eder.

Rüyada selin kalktığını görmek allah’ın lütuflarına ereceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada selin içinde balık görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına delalettir.

Rüyada selin durduğunu görmek gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.