Rüyada selamün aleyküm

Rüyada selamün aleyküm bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, saygının ve iletişimin bozulacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Rüyada selamün aleyküm gördüyseniz:

  • Neyse ki, bunu başarabilecek bir kişi varsa, o da sizsiniz.

Rüyada selamün aleyküm sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada selamün kavlen min rabbin rahim okumak hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına işaret eder.

Rüyada selamün aleyküm demek kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına delalet eder.

Rüyada birinin selamün aleyküm demesi güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada selamün kavlen min rabbir rahim yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada selamun kavlen geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada selamun kavlen min rabbin rahim çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, hayırlı yollara gireceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.