Rüyada selam verilmemesi

Rüyada selam verilmemesi kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, bir anda yokluğa düşüleceğine inanılır.

Rüyada selam verilmemesi gördüyseniz:

  • Sezgileriniz sizi her alanda doğru yönlendirecek.

Rüyada selam verip selam almak aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada selam vermek selam almak daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına işaret eder.

Rüyada selam yollamak arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına, çok büyük üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada es selam demek herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine işarettir.

Rüyada selam verilmemesi eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalet eder.

Rüyada selam durmak bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, kinin ve nefretin son bulacağına inanılır.

Rüyada selam almamak çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada selam göndermek aile bireyleri ile tartışacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments