Rüyada sel olacağını duymak

Rüyada sel olacağını duymak projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, çok rahat edeceğine, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, rızkının kesilmeyeceğine, rahatının, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada sel olacağını duymak gördüyseniz:

  • Sakinliğinizi korumanız gerekiyor.

Rüyada kel olacağını görmek mallarının da hayırlı olacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının allah’ın izni ile yapılacağına yorulur.

Rüyada kör olacağını görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına tabir olunur.

Rüyada sel olacağını duymak başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada polis olacağını görmek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada mahkeme olacağını görmek evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına delalettir.

Rüyada kızı olacağını öğrenmek alınan borçların geri ödenemeyeceğine, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına inanılır.

Rüyada bayram olacağını görmek tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada idam olacağını görmek büyük başarılar kazanacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments