Rüyada şeker istenmesi

Rüyada şeker istenmesi geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şeker istenmesi gördüyseniz:

  • Geçmişte sizi işsiz bırakan ya da iş yapmıyor gibi gösteren askıda kalmış başlıkların üzerine gitmelisiniz.

Rüyada toz şeker ve küp şeker görmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeker görmek toz şeker bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına delalet eder.

Rüyada tarçınlı şeker sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada şeker serpmek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, dertlerinin günden güne artacağına delalettir.

Rüyada pembe şeker hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, başarılarının tadına varacağına alamet eder.

Rüyada şeker ve tuz almak işinin de hep yürüyeceğine, batıl amele alamet eder.

Rüyada bol bol şeker görmek sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeker dökülmesi bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.