Rüyada seferberliğe gitmek

Rüyada seferberliğe gitmek yaşam sevincinin geri geleceğine, ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada seferberliğe gitmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda bazı kişilere güvenmeniz durumunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ya da işler istediğiniz şekilde halledilmeyebilir.

Rüyada seferberliğe gitmek yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına inanılır.

Rüyada seferberliğe çağrılmak İslami olarak günahlarının artacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments